Riebeeckrand het ‘n omgeehart

Hoërskool Riebeeckrand het op 18 Julie hulle 67 minute vir Mandela Dag met ‘n omgeehart spandeer. Ons klas-VRL se dagbestuur, Victor Basson, Franco Venter en Erishe Visagie, het die karwagte en minderbevoorregtes in ons dorp met ‘n warm koppie koffie bederf.

Dit is dikwels snerpend koud buite en die karwagte staan elke dag getrou op hulle pos om ons karre op te pas terwyl ons met ‘n geruste hart inkopies doen. Dit was vir ons lekker om terug te ploeg in die gemeenskap en om ‘n glimlag op ons medemens se gesig te sien wanneer hulle met dankbaarheid die koffie ontvang.

Ons sien daarna uit om volgende jaar weer 67 minute terug te ploeg in ons gemeenskap. Ons leerders geniet dit en word verryk deur sulke ervarings.

67 minute 4  67 minute 1  67 minute 2

67 minute 3  67 minute 5  67 minute 6